ECHIPA NAȚIONALĂ DE HANDBAL FEMININ A ROMÂNIEI LA CENTRUL RECREATIV LEGACY DIN BECLEAN
De J de S in 28/02/2023
![](https://www.becleanpress.ro/wp-content/uploads/2023/02/ok-1024x545.jpg)
Primarul orașului Beclean a primit azi vizita Echipei Naționale de Handbal Feminin a României:
![](https://www.becleanpress.ro/wp-content/uploads/2023/02/1-11-1024x768.jpg)
“A fost azi o adevărată bucurie să avem vizita 𝐄𝐜𝐡𝐢𝐩𝐞𝐢 𝐍𝐚𝐭̦𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥𝐞 𝐝𝐞 𝐇𝐚𝐧𝐝𝐛𝐚𝐥 𝐅𝐞𝐦𝐢𝐧𝐢𝐧 𝐚 𝐑𝐨𝐦𝐚̂𝐧𝐢𝐞𝐢 la 𝐂𝐞𝐧𝐭𝐫𝐮𝐥 𝐑𝐞𝐜𝐫𝐞𝐚𝐭𝐢𝐯 𝐋𝐞𝐠𝐚𝐜𝐲 de la Beclean! Sportivele au jucat bowling și au avut parte de momente deosebite. Lotul Național de Senioare a fost convocat pentru pregătire la Bistrița în perioada 26.02 – 05.03.2023, având jocuri de verificare cu Ucraina la Complexul Sportiv Polivalent din Unirea. Le dorim mult succes!”
![](https://www.becleanpress.ro/wp-content/uploads/2023/02/4-971x1024.jpg)
![](https://www.becleanpress.ro/wp-content/uploads/2023/02/3-1024x768.jpg)
![](https://www.becleanpress.ro/wp-content/uploads/2023/02/5-1024x768.jpg)
![](https://www.becleanpress.ro/wp-content/uploads/2023/02/6-1024x768.jpg)