PUNCT OCHIT, PUNCT LOVIT: STRADA PARCULUI ASFALTATĂ
De J de S in 04/11/2022
Pe agenda de lucru a primarului Nicolae Moldovan și a administrației locale din orașul de pe Someș a mai fost bifată finalizarea cu succes a unui important obiectiv privind infrastructura stradală.
![](https://www.becleanpress.ro/wp-content/uploads/2022/11/pf_1667551722-1024x619.jpg)
Programul administrației locale beclenare de modernizare continuă a infrastructurii stradale și a celei de utilități publice este prioritar pentru comunitatea localității:
![](https://www.becleanpress.ro/wp-content/uploads/2022/08/primar-nicu-1024x567.jpg)
”Azi ( 03.11. n.r.) a fost asfaltată strada Parcului. Tot așa vom continua până se asfaltează toate străzile din Beclean și cartierele aparținătoare! Mulțumesc tuturor pentru încredere!”, a scris primarul Nicolae Moldovan, pe pagina sa de Facebook.